İstanbul'un Tüm İlçelerine7/24 Elektrikçi Servisi
Bizi Arayın0533 029 90 98
naturalelektrik-dukkan
Natural Elektrik Mühendislik Hizmetleri

2005 yılında kurulmuş olan firmamız farklı sektörlerde; Elektrik taahhüt, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Ses ve Görüntü Sistemleri ile Network Yapısal kablolama olarak ihtiyaca göre kurumsal çözümler sunan ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Natural Elektrik sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını iş gücüne çevirmelidir.

Elektrik Proje departmanımızda görevli, konusunda tecrübeli uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla ile profesyonel çağın teknolojisine, idari teknik şartnamelere, ilgili yasa ve yönetmenliklere uygun projeler üretiyoruz.

Müşterilerimiz ile etkileşimli, dinamik ve hızlı bir süreç yönetimi gerçekleştirerek projelerimizi kısa sürede teslim ediyoruz. Müşterilerimize proje geliştirme aşamasında önerilerde bulunuyor, projelerine ekonomi getiriyor ve değer katıyoruz.

Natural Elektrik olarak kusursuza ulaşma çabası ve sizlere ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ yaşatmak için kaliteli hizmet anlayışını prensip edinerek sorunlarınıza çözüm olmaya devam edeceğiz.

24/7 Hızlı Servis

Güçlü servis ağımızla İstanbul'un tüm ilçelerine 60 dk gibi kısa bir süre içerisinde ulaşıp sizi karanlıkda kalmaktan kurtarıyoruz.

Uygun Fiyat

Fiyat politikamız müşterilerimize göre değil, işlere göre değerlendirilip müşterimize sunulur.

Ücretsiz Keşif

Yapılacak olan işlere keşif yapıyoruz. Projelendirip tüm detaylarına kadar yazıp çiziyoruz, fiyat listemizi hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Garantili İşçilik

Kullandığımız ve yaptığımız işin sonuna kadar arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz.Yaptığımız işler küçük büyük demeden iki yıl garantimiz altındadır.

Katalog

Başarılarına başarı katmayı kendisine hedef edinmiş olan Natural Elektrik bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve bunu yaparkende marka olma yolundan kesinlikle taviz vermeme kararlığı ile yoluna devam edeceğinin taahhütünü vermektedir. Bu yolda bizleri destekleyen ve güvenen tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Natural Elektrik 7 Gün 24 saat arıza teknik servisi hizmetinizdedir.Elektrik sorunlarınızı çözmek için dilediğiniz an arayıp elektrik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonElektrikçi Hemen ARA